Araba Takibinde Uygun Bütçe

Alışveriş merkezlerine ziyaretiniz sırasında aracınızı park edebilmek için bin bir güçlüğe katlanmak zorunda kalmışlığınız olmuştur. Asıl sorun ise henüz başlamadı! Arabanızı nereye koyduğunuzu unuttuğunuzu bir düşünün. Bu durum, otopark yeri bulabilmekten daha büyük bir sorun olacaktır.
Trackr teknolojisi bu problemi tarihe karıştırıyor. Daha önceden bunu yapmak için aracınıza GPS cihazı bağlamamız gerekiyordu. Üstelik bu cihazların hem çok pahalı olması hem de kurulum sürecinin meşakkatli olması can sıkıcı olabiliyordu. 

Artık telefonunuza yükleyeceğiniz basit bir uygulama ile tüm bu kaygılardan kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey son derece minimal boyutlardaki Trackr cihazına sahip olmak ve cihazın uygulamasını telefonunuza indirmek. Sizce de çok pratik değil mi? Artık Türkiye pazarında da yer alan Trackr ile aracınızı saatlerce arama çilesi tarih olacak görünüyor. Sözünü ettiğimiz cihazın sadece bozuk para boyunda olduğunu da hatırlamamız gerekiyor.


PEKİ, TRACKR NASIL ÇALIŞIR?


Bu cihazı başlatmanız sadece 5 dakikanızı alacak. Trackr' yi telefonunuza ücretsiz olarak indirmeniz ve cihazı akıllı telefonunuzla eşleştirmeniz yeterli. Geri kalan tüm işi ise Trackr kendisi halledecektir. Daha sonra bu ufak aleti aracınızın bir köşesine  gizleyin ve böylece arabanızı kaybetme derdinizden kurtulmuş olun. 

Aralık 6, 2016, 01:13 Tarihinde Yayınlandı
YAZAR

Şaziye Şen

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak