Spotify, Tüm Kullanıcılarına Ücretsiz Müzik Sunmaya Hazırlanıyor

Son yıllardaki atılımıyla tüm dünyada geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Spotify, üzerinde çalıştığı yeni özelliğiyle bir kez daha gönülleri fethedebilir.

2006 yılında İsveçli girişimciler tarafından kurulan uygulama bugün dünyanın en çok müzik dinlenilen platformlarından birine dönüştü. Şimdi ise üzerinde çalıştıkları “jump in” özelliğiyle müşterilerine yeni bir hizmet sunmayı amaçlıyorlar.  

Eğer siz de spotify üzerinden müzik dinlemeyi tercih ediyor fakat Premium üyeliğe geçmek istemiyorsanız size iyi bir haberimiz var. Yakında Premium üye olmadan da pek çok şarkıyı ücretsiz olarak indirebileceksiniz. 

SPOTİFY İLE DAHA FAZLA MÜZİĞE ÜCRETSİZ ERİŞİM! 

Henüz test aşamasındaki özellik uygulamaya geçtiğinde kullanıcılar, Premium üye olmaksızın ücretsiz olarak müzik indirebilecek. Ancak özelliğin belirli çalma listelerinde geçerli olacağı konuşuluyor. Bu sayede daha fazla kullanıcı çekmeyi amaçlayan Spotify, sektördeki ağırlığını daha da artırabilir. 

Bu güzel özelliğin hayata geçmesi için Spotify şu sıralar müzik şirketlerini ikna etme gayretinde. Olur da anlaşma sağlanırsa birkaç hafta sonra Spotify üzerinden ücretsiz müzik erişimine başlayabiliriz. 
 

Aralık 12, 2016, 15:42 Tarihinde Yayınlandı
Kerem TabakYAZAR

Kerem Tabak

Toplam 0 Yorum

  1. default
    Misafir 12 Aralık Pazartesi 21:41
    Gerçekten başarılı bir yazı olmuş. Sorgularınızın devamını dilerim

Yorum Bırak