En İyi Uygulama Kitleyicileri (Android)

Telefonumuzu evde, iş yerindeki masada hatta tuvalette bile unutabiliyoruz. Unuttuğumuz yerlerde ise mutlaka birilerinin telefonumuzu kurcaladığından şüphelenebiliriz. İşte bu durumda size yardımcı olacak en iyi uygulama kitleme uygulamalarını sizlere sunuyoruz.

1. AppLock-IvyMobile

IvyMobile uygulaması hem android için hem ios için var. Android versiyonunu google playden indirebilirsiniz. Bu uygulama en önemli özelliklerinden acil bir durumda çok basit bir kilit ile uygulamaları açabilirsiniz.Ayrıca fotoğraf ve videoları da ayrıca kitleyebilirsiniz.

2. AppLock-DoMobile Lab

DoMobile Lab'ın bu kilit uygulaması ise 200 milyondan fazla indirilme aldı. Bu uygulama sayesinde telefonunuzdaki tüm uygulamaları şifreleyebiliyorsunuz.

3. App Locker-burakgon 

burakgon isimli firma tafarından geliştirilen bu uygulama dünyanın en hızlı uygulama kilitleme uygulaması olduğunu idda ediyor. Ayrıca Google Play gibi uygulamaları kitleyerek çocuklarınızın yanlış uygulamalar indirmesine ve ücretli uygulamalar indirmesine engel olabilirsiniz.

4. App Lock: Fingerprint Password-Keepsafe

Keepsafe'in bu parmak izi ile uygulama açma özelliği bulunan yeni uygulaması. Uygulama parmak izlerinizin hiç bir uygulama (kendileride dahil) tarafından kullanılmayacağının garantisini veren firma yeni çıkmasına rağmen 1 milyonun üzerinde hedef kitleye ulaştı. Yeni kurduğunuz uygulamaları bile tarayıp kitlemek istermisiniz şeklinde soran bir uygulama.

5. Norton App Lock

Büyük Antivirus firması olan Norton firmasının uygulaması Norton App Lock mağlesef diğerlerinden çok da farklı bir özelliği bulunmuyor 500 bin indirmesi bulunan Norton App Lock firmanın iddiasına göre sürekli geliştiriliyor. Belki ileride daha çok özellik ile karşımıza çıkabilir.

 

 

Şubat 20, 2017, 11:51 Tarihinde Yayınlandı
M.Yahya YAZAR

M.Yahya

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak