Çok Kolay YouTube'dan Video yada MP3 İndirme

YouTube'dan video indirmek yada YouTube'dan mp3 indirmek her zaman istediğimiz bir şey. YouTube'da dolanırken dur şu şarkıyı kaydediyim dediğinizi duyar gibiyim.

YouTube'u bugün milyonlarca insan kullanıyor. Bu nedenle açık ara farkla dünyanın en iyi video sitesi. YouTube'da sadece çeşitli videolar yok her türden müzik, film, video klip, incelemeler, fotoğraflar, bilimsel videolar ve canlı yayınlar mevcut. Haliyle bu kadar büyük bir arşivden sizde bir kaç tanesini arşivinize katmak isteyebilirsiniz. YouTube'un bu arşivi sürekli artıyor. Bir milyarın üzerinde izlenme alan videolar var ve bu gerçekten çok harika. Bu arşivden faydalanmak için bir çok site mevcut. Ancak bugün size en iyi en kısa olan yöntemi anlatacağız. 

Bu probleme çok basit bir çözümümüz var oda yout.com. yout.com'un algoritması öyle güzel çalışıyorki YouTube'da izlediğiniz bir videoyun linkini sadece youtube kısmını yout olarak değiştirerek videoyu ister mp3 ister mp4 oalrak indirebiliyoruz. Bu son derece önemli arkadaşlar bu yöntem YouTube'daki tüm videolara kolayca sahip olabilirsiniz aşşağıda örnek olarak bir videomuzun linkinin üzerinde göstericez.

  • https://www.youtube.com/watch?v=FOctfKhh6W4 bu linkteki video yu mp3 yada mp4 olarak indirebilmek için ube kısmını çıkartıyoruz.
  • https://yout.com/video/FOctfKhh6W4 şekilinde oluyor.
  • Bu linke tıkladığımızda video yada mp3 seçeneklerinden birini seçerek devam ediyoruz.

 

 

Aralık 28, 2016, 18:26 Tarihinde Yayınlandı
M.Yahya YAZAR

M.Yahya

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak