Tamamen Ücretsiz Oynanabilme Özelliğine Sahip Birbirinden Farklı 5 Harika Oyun

Cebinizden hiç para çekmeden bu 5 harika ile eğlencenin doruğuna çıkmaya ne dersiniz ? Kalvyenize ve Farenize sım sıkı sarılın ! Bu 5 Harika oyun ile eğlence maratorunu başlıyor !!

 

Son dönemlerde sistem gereksinimler derken, oyun parası derken resmen cebimizde kuruş kalmıyor. Sizler için Büyük çaplı oyunların arasında ücretsiz olanları sizler için bir araya getirdik.

 

1- Team Fortress 2

2007’de Steam’ sürülen bu oyun çok kısa bir sürede büyük bir kitleye ulaşmış haldedir. Karekter bakımından çok çeşitli sınıflar barındırmaktadır. GoldenEye’a çok benzerlik göstermektedir.

 

2- League of Legends

Multiplayer özelliği ile popülerlik konusunda yerini almış haldedir. Oyuncuların rekabetleri inanılmaz bir ortam yaratmıştır. Oyun sürekli olarak güncellenmektedir. Yeni güncellemeler ile yeni karekter ve senoryolar oyunculara sunulmaktadır.

 

3- Heroes of Warcaft

Serilerinin en güzeli ve üstelik ücretsiz olma özelliği ile birlikte kendisini vazgeçilmez hale getirmektedir. Oyun içerisinde satın alabileceğiniz arekterler vardır. Faka çoğunluğu ücretsiz durumdadır.

 

4- NeverWinter

Eğer sizlerde bu oyun tutkunları gibi rol yapmayı seviyorsanız, evinizde birkaç saat zaman ayırarak indirip eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Dikkat edin bağımlılık yapmaktadır.

 

5- DC Universe Online

Batman, Wonder Woman, Superman ve Green Lantern gibi çizgi dizi romanlarına hayran bir yapua sahipseniz işte bu oyun o zamnan sizi bilgisayar başından kaldırmayacaktır.

 

 

 

Mart 22, 2017, 19:39 Tarihinde Yayınlandı
Ömer KoçYAZAR

Ömer Koç

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak