Sevilen Telefon Xiaomi Mi5 Pro'nun da Piyasaya Çıkış Tarihi

Tanıtım sonrası oldukça sevilen Xiaomi Mi5'in daha iyi özelliklere sahip üst modeli diyebileceğimiz Mi5 Pro, 6 Nisan'da satışa çıkıyor.

   Resmi duyuru ile 6 Nisan 2016'da ilk olarak Çin'de piyasaya sürülecek olan Xiaomi Mi5 Pro 'da teknik özellik bakımından Mi5 'e oldukça benzer detaylar içeriyor. Hatırlatmak gerekirse 5.1 inç Full HD erkan, Snapdragon 820 çipseti, Adreno 530 grafik işlem birimi, 16MP arka ve 4MP ön kamera ile 3.000mAh bataryaya sahip olan cihazın Pro versiyonunda 4GB RAM ve 128GB depolama kapasitesi bulunuyor. USB Type-C bağlantı portuna da sahip olan cihazın Pro modeli ise genel manada oldukça güçlü hale geliyor.

   375 Euro ve 415 Dolar gibi fiyatlandırmaya sahip olması beklenen cihaz özellikle fiyat/performans noktasında muhteşem bir durumda. İlk olarak Çin'de satışa çıkacak olan cihazın küresel pazara çıkması Mayıs ayını bulabileceği söyleniyor. Ülkemizde resmi satışı olmayan firma bu noktada paralel ithalat şeklinde satın alım ya da yurtdışından alım gibi seçeneklerle alınabilir durumda olacak.

Mart 26, 2016, 10:44 Tarihinde Yayınlandı
M.Yahya YAZAR

M.Yahya

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak