Meizu Pro 6’nın Değişik Versiyonu Geliyor

Resmi olarak duyurulan Meizu Pro 6 akıllı telefon modeli, Bu sefer geliştirilmekte olan daha ucuz versiyonu ile gündemde…

Meizu, bildiğiniz üzere son yıllarda güzel satışlar elde etmeyi başardı. Özellikle geliştirdiği akıllı telefon modelleri ile ön plana çıkan ve bu ürünleri ile beğeni toplayan üretici, son olarak ise karşımıza Meizu Pro 6 ile gelmişti. Üstün özelliklere sahip olan telefon, şimdilerde ise farklı bir haber ile gündemde. Zira açıklanan bilgilere göre Pro 6’nın daha uygun bir fiyat etiketine sahip olan versiyonu yolda.

Belirtilenlere göre Geekbench testi üzerinde görüntülenen yeni Meizu Pro 6 modeli, beraberinde 3 GB RAM ile birlikte gelecek. Performans konusunda halen satışı devam eden versiyon ile neredeyse bire bir olan yeni modelin yine Android 6.0 işletim sistemi ile gelmesi ve MediaTek MT6797T @ 1.55 GHz hızında çalışan işlemciye ev sahipliği yapması bekleniyor. Satın alınabilir durumda olan modelde 4 GB RAM‘in yer aldığını da hatırlatalım.

Bu bilgilerin gün ışığına çıkmasından sonra ise gözler Meizu cephesine dönmüş durumda. Eğer konu ile ilgili yeni bir bilgi paylaşılır ise aktarmış olacağız, bizi takip etmeye devam edin.

 

Mayıs 7, 2016, 22:01 Tarihinde Yayınlandı
M.Yahya YAZAR

M.Yahya

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak