iOS 10.3 Güncellemesi Çıktı Peki Neler Değişti

iOS güncellemeleri hep kabusumuz olmuştur. Güncellemeyi indiririz telefon kafayı yer, desteklemez veya herhangi bir şeyi çalışamaz hale gelirdi fakat bu güncelleme gerçekten işe yarar bazı özellikler getiriyor ve sorunsuz.

IPhone ve IPad için çıkartılan bu güncelleme iOS'un kilometre taşlarından biri. Bu güncelleme ile bir çok özellik değişti. Öncelikle arayüz tanınmayacak kadar değişti ve iyileştirildi. Korkusuzca indirebilirsiniz eski sürümler gibi sıkıntılı değil. 

AirPods biliyorsunuz kablosuz kulaklık hani şu çok konuşulmuştu iPhone 7 ile birlikte gelen işte AirPods'u kaybederler biz en iyisi bunu bulmak için bir uygulama yapalımda çeneleri kapansın diyerek bir uygulama yapmışlar. Bu uygulama size AirPods'unuzun nerede olduğunu gösteriyor. Bu güncelleme ile 70 adet emoji de sizlere ücretsiz bir şekilde geliyor. Ayrıca kamera ayarlarını artık her seferinde tekrar yapmak zorunda kalmayacaksınız kamera ayarlarıda artık ayarladığınız gibi duracak. Ayarları koru seçeneği kamera uygulamasının alt menüsünde bulunuyor. Bir çok ayarı bu seçenek yardımı ile sabitleyebilirsiniz.

Kutlama ve Aşk gibi 2 adet duvar kağıdı geldi. Gerçekten güzel duvar kağıtları. En büyük yeniliklerden birisi TV uygulaması şu eski sürümde herkesi sinir eder ve telefondan sildiren uygulamayı artık yenilemişler ve artık silmek istemeyeceksiniz.

 

Ocak 26, 2017, 20:01 Tarihinde Yayınlandı
M.Yahya YAZAR

M.Yahya

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak