Her Telefonda Olması Gereken 8 Uygulama!

He telefonda olması gereken ve çok işinize yarayacak olan 5 uygulama sizlerle... Haberin devamı sitemizde!

Akıllı telefonlar hayatımızı kolaylaştıran iletişim araçlarından birtanesidir. Telefonlarımızı kullanışlı hale gelmesi ve hayatımızı kolaylaştırmasını sağlamak ise bizim yüklediğimiz uygulamalarla mümkün olmaktadır. Uygulamasız bir telefon evinizde kullandığınız herhangi bir televizyondan daha fazla bir işlem yapmayacaktır.

Evernote

Adından anlaşılduğı gibi Evernote bir not uygulamasıdır. Bu uygulamı her yıl binlerce kişi indirip kullanmaktadır. Bu uygulama ile önemli işlerinizi, daha sonra yapacaklarınızı, okumak istediğiniz bazı web ve siteleri hatta internet üzerinden bulduğunuz ve beğendiğinizi saklamak amacıyla kullanılabileceğiniz buluttabanlı bir uygulamadır. Evernote kendi sınıfında tartışılmaz en iyi uygulamalardan bir tanesidir.

MagıcPlan

Ev yerleştirmenin en zor şeylerinden bir tanesi eşyalarını nereleri yerleştirme derdidir çünkü yerleştirmede karar verme en zor gelendir. Ev yerleştirmenin başka bir zorluğu ise devamlı fikir değiştirmekden dolayı bedensel olarak fazla yorucu bir iştir. MagıcPlan ile bu zorlukların hepsi tarihe karışıyor. Bu uygulama ile evinizi çok rahat dizaynını yapabilirsiniz. Yapmanız gereken ise sadece odalarınızın resmini çekmek. Çekilen resimler sayesinde odanızın planı anında çıkacaktır. Gerikalanını ise yerleştirme ve yorulma olmadan telefonunuzla halledebilirsiniz. 

Pinterest

Pinterest uygulamasını her yıl milyonlarca insan kullanmaktadır. Eğer hala bu uygulama tefonunuzda yoksa çok büyük bir kayıp yaşıyorsanız demektir. Pinterest zevklerinizi ve beğenilerinizi rahat bir şekilde paylaşabileceğiniz mükemmel bir uygulamadır. Bu uygulama ile her zaman internette gezmek veya dolaşmak zorunda kalmayacaksınız çünkü Pinterest her şeyi ayağınıza getirecektir. Pinterest sayesinde diğer kullanıcıların beğenilerini görebiliyor ve sizde zevklerinize uygun yerleri keşfedebiliyorsunuz. Bu zevkler bazen bir film sahnesi veya fotoğraf karesi bile olabilir. Pinterest ile beğenilerinize ulaşmak çok kolay.

Opi

Opi kadınlar için mükemmel bir uygulamadır. Özelliklede oje bağımlıları için bulunmaz bir uygulamadır. Oje kullanılan kadınlar bilir ki tırnaklara oje silip tekrar sürmek ve yakışıp yakışmayacağına karar vermek son derece zordur. Bu zorluktan kurtalmak ise Opi uygulaması ile son derece kolaydır. Yapmanız gereken ise sadece elinizin resmini çekip renkleri denemek. Gerisini Opi halledecektir sonra gelsin mükemmel tırnaklar.

Google Çeviri

Google Çeviri artık sadece bir öeviri programının çok ötesinde. Bu uygulamayı indirerek hayatınızı çok kolaylaştıracaksınız. Google Çeviri ile sesli konuşarak başka dilde çeviri yapabilirsiniz. Bu da yurt dışında bulunduğunuz tatil veya iş sayahatinde dil konuşamama sorununu ortadan kaldıracaktır. Bu uygulamanın daha fazrklı faydaları da bulunmaktadır. Bu faydalardan bir taneside telefonunuzun kamerasını tabelalara tutarak kendi dilinizde görebilir ve kaybolma tehlikesi ortadan kalkacaktır.

Aralık 30, 2016, 11:45 Tarihinde Yayınlandı
Şaziye ŞenYAZAR

Şaziye Şen

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak