PlayStation VR Hakkında

PlayStation Vr konsolları sanal gerçeklik resmen vaat edilen topraklar gibi. Sizin için PlayStation Vr inceliyoruz.

Sony cevresinde bir çok dayanak var bu konsol için; ortalama oyundan ve PC'den daha fazlası. Ama maliyet olarak biraz pahalı fakat eminiz ki toz içinde kalan konsollarınızı özellikleri bakımından geride bırakcak ve eskileri çöpe atmak isteyeceğinizi temin ederiz. Diğer konsollarda yer alan kablolar bu konsol ile rafa kaldırılmış ve bunu kulaklık ile yansıtılmış. Ocularift ve HTC Rift gerçekten donanım mükemmel parçalarıdır, ancak çalıştırmak için pahalı parçalar o yüzden sadece pahalı PC de bulunmuştu.

Ancak PC-özel VR dönemi artık Sony'nin uzun zamandır beklenen PlayStation VR gelişiyle sayesinde sona erdi sonunda. Bu hepimizin beklediği kalite VR dünyasına mükemmel ve nispeten ekonomik, giriş diğerler konsollara oranla.

PlayStation Kamera satın almak ve daha sonra tam bir deneyim elde etmek için bunun üstüne PlayStation Move Kontrolörleri de almak gerekli olmasıdır en önemli olan . Onun sorunları var tabiki  ama en büyük olumlu yan PlayStation VR sadece konsol değil VR aynı zamanda  geçerli bir sanal gerçeklik olduğunu da kanıtlıyor ve kullanması da son derecede de eğlenceli bir konsol.

Sistem iki çeşit satılmaktadır: ilk olarak yalnızca PS VR sistemi içerir. PS VR sistemi içinde, kulaklık ve 399 $ / € 399 / £ 349 / AUD $ 549 için gerekli tüm kablolar ve PlayStation VR Lansmanı Bundle içeren temel PlayStation VR paketi PlayStation Kamera, iki PlayStation Hareket Kontrolörleri taşıyın ve 499 $ (yaklaşık £ 390 / AU $ 655) için PlayStation VR âlemlerin bir kopyası. Bir başka ilginç paket ise iki paket ile birlikte geliyor ve kontrol etmek için hazır bir düzine ve konsol başlıkları vardır PlayStation VR demo disk halindedir.

PlayStation VR nasıl çalışır?

Piyasadaki diğer sanal gerçeklik kulaklıklar gibi, PlayStation VR tamamen birkaç feet uzağa bir ses göndererek sonra aynı anda iki görüntüyü üreten  bir video sizi oyunun içine çeker gibi gayretli bir görevi vardır. Ama pahalı ekran kartı gerektiren işi yapmak için farklı, PS veya VR kullanarak da aynı şekilde bunları yapabilirsiniz, sadece PlayStation 4 yerleşik GPU gerekli.

Bu oynuyorsun, hangi oyun bağlı ya Taşı denetleyicileri veya DualShock 4 dokuz farklı kulaklık üzerindeki ışık noktaları ve ışıklar izlemek için PlayStation Kamera kullanarak bunu başarır.

Playstation VR özellikleri:

Çözünürlük: 1920x1080 Full HD

Yenileme Hızı: 120 Hz

Görüş açısı:  100 derecelik  bir açı

Gerçek 3D ses teknolojisinede sahip.

 

Kasım 3, 2016, 20:24 Tarihinde Yayınlandı
Şaziye ŞenYAZAR

Şaziye Şen

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak