MacBook Pro 2016 Çıkış Tarihi, Haberler Söylentiler

Yeni nesil MacBook Pro geliyor peki ne zaman gelicek özellikleri ve hakkındaki son haberler nedir bu makalemizde inceledik.

Apple'ın MacBook Pro serisi uzun zamandır herhangi bir yenilik almadan piyasaya sürülüyordu taki 2015 Mart ayına kadar 13 inç MacBook Pro Mart 2015 15 inç MacBook Pro ise Mayıs 2015 tarihinde piyasaya sürüldü ve birçok yenilikle beraber.

Özellikle Apple'ın bilgisayar pazarındaki varlığı 2016 yılında %13.4 düştü buda beraberinde Apple'ın özellikle MacBook Pro da yenilikler güncellemeler yapması düşüncesini akla getirdi.

Geleceği söylenen en büyük güncellemelerden kesinlikle işlemcilerin güçleneceği ve dokunmatik ekranların çıkarılabilir olacağı yönünde. Ayrıca klavyede fonksiyon tuşlarının yer almıyacağı klavyeden komple çıkartılacağı da söylentiler arasında.

Ayrıca söylemeden geçemiyeceğimiz bir diğer söylenti ise Iphone 7 lerde olduğu gibi MacBook Pro lardada 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılacağı söyleniyor.

Sadede gelecek olursak Apple'ın profesyonel notebook ları 27 Ekimden sonra tam olarak ortaya çıkacak. Başlangıç Fiyat aralığı ise $1,099 dan $1,670 arasında olacağı tahmin ediliyor.

 

Ekim 26, 2016, 11:40 Tarihinde Yayınlandı
M.Yahya YAZAR

M.Yahya

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak