İpad Pro 12.9 İnç Tablet

Sizler için İpad Pro tableti yorumluyoruz. İpad Pro şimdilerde güncellendi ve yepyeni bir tablet karşınızda ve tabletden daha fazlası. İster tablet olarak kullanın ister bilgisayar olarak. Daha fazlası için lütfen yazımıza tıklayın.

İpad Pro 12.9 güncellendi. Apple bu yeni tableti artık daha büyük ve yepyeni yazılım ve özelliklere sahip. Büyüklük derken gerçekten büyük bir tablet hatta şöyle diyebilirim ki dizüstü bilgisayarların yerini alacağa bile benziyor. Tabi ki bu tabletin kullanımı sizin onu nasıl kullandığına da bağlıdır bazıları için tablet sadece oturup bir şeyler okumak bazıları için ise yazı yazmak ve daha fazlası bu tabletimiz içinde bu gecerli. Bu tabletin ne olduğu tamamen size bağlı.

İpad ve çoğu tablet pek bir şey değiştirmeden eski yazılımları kullanmakda fakat İpad Pro için bu geçerli değil. bu tabletimizde bulunan ikinci işletim sistemi ve Window cihazları ile daha etkili bir tablet diyebiliriz. Apple bu bilgisayarını şu an için bastırabilecek daha fazla bir tablet yok. özellikle de iyi bir işlemci ve iyi bir tasarıma sahipken. Ayrıca tüketi endeksli bir firma olan Apple tam kendi istedikleri gibi bir tablet çıkarmışlar. Bu tabeletimizi çak farklı şekillerde ve amaçlarda da kullanılabilir yani bir tabletten fazlası bu tabletimiz. bu tabletimizi ister leptop amaçlı istersen tablet olarak kullanabilirsiniz.  

Ayrıca İpod pro bir çok masa üstü uyguları da kullanabiliyor. Buda tabletimizi daha cazip hala getiriyor. Ipad Pro bir çok kişi için bir çok şey olabilir bazıları için kanepenizde sinama keyfi bazıları için ise raporlarını ve yazılarını düzeltmek için bir bilgisayar.

Ipad Pro 12.9 Teknik Özellikler:

Renk: gümüş,altın,rose altın,gri

Wifi modelleri: 32 GB,128 GB, 256 GB

Ekran: Parmak izine dayanıklı yağ tutmayan ekran

         Tam lamine ekran

         Yansıma önleyici ekran

Kamera: 8 megapixel

 

Ekim 27, 2016, 21:47 Tarihinde Yayınlandı
Şaziye ŞenYAZAR

Şaziye Şen

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak