Ampul Projektörler

Hollanda'da BeamLabs isimli şirketin projesi olan Ampul şeklindeki projektörler geliştirdi. Bu projektörleri cebimizde bile taşıyabileceğiz.

BeamLabs, mühendis ve tasarımcılarının elinden çıkan bu proje ampul soketini akıllı projektörlere çeviriyor. Son yıllarda etrafımızdaki bütün teknolojik aletler küçüldü projektörlerde buna dahil. Fakat bu Ampul şeklindeki projektörler küçülmenin yanı sıra birde kullanışı beraberinde getiriyor. Bu projektörleri evimizde, ofisimizde, konferanslarda veya okullarda kullanabiliriz. 

Ampul Şeklindeki Projektör Beam Nasıl Çalışıyor

Herhangi bir ampul soketine (masa lambası, ahize vb.) takıyoruz ve daha sonra beraberinde verilen güç kablosunu bağlıyoruz. Yapacaklarımız işte bukadar daha sonra istediğimiz bir yüzeye yansıtıyoruz. Ampul Şeklindeki Projektör Beam IOS ve Android marketlerdeki telefon ve tabletler için uygun olan uygulaması ile Beam'ı yönetebilirsiniz. Akıllı telefonunuzdaki her türlü video, fotoğraf veya belgeyi ekrana yansıtabiliyor. Tamamen telefon üzerinden yönetlilebiliyor. Ayrıca istediğiniz bir zamana uygulamayı ayarlayarak istediğiniz işi yaptırabiliyorsunuz. Ekrana istediğiniz şekilde yazı yazabiliyorsunuz. Otomatik alarm gibi kurarak yaptırabileceğiniz bir çok iş var. Bunların hepsini telefon uygulaması üzerinden programlayarak yapabilirsiniz. En güzel özelliklerinden biriside Beam'ın üzerinde bulunan kontrol düğmesine basarak aydınlatma olarak kullanabiliyorsunuz. Bu kesinlikle çok kaliteli Projektör.  Fiyatı ise 1600 TL civarında

Ocak 8, 2017, 10:36 Tarihinde Yayınlandı
M.Yahya YAZAR

M.Yahya

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak