Youtube İnternet Olmadan Kullanmak

Youtube artık internet olmadan kullanmak mümkün olacak. Haberin detayları sitemizde...

Youtube şimdilerde yeni bir uygulama ve yeni bir format ile bizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu yeni formatta internetsiz bir youtube kullanımını bizlere sunuyor. Bunu yapmasının temel amacı ise halen günümüzde düşük wifi kullanımlı yerlerin bulunması olacak. Bu uygulama "Youtube Go" isimli olacak. Bu uygulama yani yeni youtube formatı ile artık videoları kesilme derdi olmadan izleyebileceğiz. Bu uygulamanın kötü tarafı ise halen bizim ülkemizde kullanıma açık olmayacak olmasıdır.

Bu uygulama daha öncesinde ise ilk kez Hindastanda yapılmıştı. Bunun sebeblerinden bir tanesi ise düşük mg kullanılması aynı zamanda da çok fazla nüfusları. Uygulama 2016 ilk yasısında öncelikle duyurulmuştu fakat bir sene sonra hazır olacağıda belirtilmişti. Youtube Go daha önce Facebook için yapılan Facebook Lite gibi bir kullanım amacı ile ortaya çıkacak.

Uygulama sayesinde youtube kullanıcıları keyiflerince isterlerse videoları çevrimiçi ve canlı şekilde izleyebilir, ya da internet bulunmayan bir konuma geçeceklerse videoyu indirip sonra izleyebilirler.

Şubat 12, 2017, 12:55 Tarihinde Yayınlandı
Şaziye ŞenYAZAR

Şaziye Şen

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak