WhatsApp Mesaj Geri Çekme

Mesaj geri çekme özelliği WhatsApp kullanıcılarının sürekli istediği fakat bir türlü bu ihtiyacın karşılamadığından dolayı. WhatsApp yöneticileri daha fazla dayamayarak mesaj geri çekme özelliğini yayınladılar.

Mesaj geri çekme özelliği henüz beta aşamasında yani deneniyor. İlerleyen zamanlar daha stabil çalışması sağlanacak. Mesajı geri çekmek ve düzenleyebilmek şuan için mümkün. WhatsApp dan gönderdiğiniz mesajı geri çekebilmek için mesajın hiç kimse tarafından okunmamış olma şartı var. Okunan mesajlar malesef geri çekillemiyor. Zaten okunan mesajlar geri çekilse bile değeri kalmıyor yani mantıklı olan okunan mesajın geri çekilmemesi.

Bir diğer yeni özellik ise Live Location Tracking isimli özellik. Bu yeni özellik ile kendi konumunuzu bir dakika 2 dakika ve 5 dakika seçenekleri ile paylaşabiliyorsunuz. Bu özelliği kullanmak isteyen kişiler uygulamaya gizlilik konusunda da izin vermiş oluyor ve bu izin ileri tarihlerde sıkıntı oluşturabilirmi göreceğiz.Şimdilik bu özelliklerin nezaman betadan çıkıp tüm platformlar da yayınlanacağı şimdilik sadece merak konusu.

 

Şubat 19, 2017, 17:32 Tarihinde Yayınlandı
M.Yahya YAZAR

M.Yahya

Toplam 2 Yorum

  1. default
    Misafir 08 Nisan Cumartesi 16:02
    teşekkür ederim tam aradığım şey.
  2. default
    Misafir 25 Şubat Cumartesi 12:44
    whatsapp ın bu yeni güncelleme ile whatsapp çok kasıyor
1

Yorum Bırak