Whatsap'ın Yeni Önemli Özelliği

Whatsap yeni ve çok önemli bu özellikle çok konuşulacak!!!

Whatsap'ın Görüntülü Konuşma Özelliği

Whatsap'ı daha önce Facebook'un satın aldığını duyurmuştuk. Zaten bir milyondan fazla telefona indirilmesiyle mevcut popüleritesini Facebook'un Whatsap' satın almasıyla popüleritesini günden güne arttırmaya başladı ve uzun zamandır Whatsap'ın görüntülü arama özelliğini kullanıcılar ne zaman geleceğini sabırsızlıkla bekliyordu. Sonunda ise mutlu haber kullanıcılara geldi.

Bu konu hakkında dün açıklama yapan Whatsap yöneticileri fakat Whatsap görüntülü arama için belli bir tarih vermedi. Belli bir tarih verilmemisinin yanı sıra yalın bir tarih diyerek; kullanıcıların fazla beklemeyeceklerini de belirttiler. Görüntülü arama butonu Whatsap'ta arama butonunun yanına yerleştirileceği de belirtildi. Görüntülü arama özelliğinin tam hazır olunmadığı ve bu konu da şu açıklama "Görüntülü arama özelliğini sadece pahalı telefonlara sahip veya en iyi bağlantı hızına sahip kullanıcılara değil, tüm WhatsApp kullanıcılarının kulllanabileceği bir hale getirme" yapıldı. 

Bu zamana kadar çıkmamasına sebeb olarak da daha önceden bu kadar istek ve talep olmamasından dolayı olduğunu belirttiler ve görüntülü arama özelliğini şimdilik Hindistan ve Brezilya da kullanıma sunulacak bunun sebebi ise yüksek nüfus  ve deneme olanağının oradaki bölgelerde daha iyi olacağından.

Aralık 2, 2016, 16:49 Tarihinde Yayınlandı
Şaziye ŞenYAZAR

Şaziye Şen

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak