Turkcell'den Dünyaya Bir İlk Geliyor!!!

Turkcell'in Türkiye'deki başarıları ortada şimdilerde ise bu başarısını dünyaya kanıtlamaya kararlı gibi görünüyor. Bu kararını da dünyada bir ilk gerçekleştirerek başarıyor. Şimdi konunun detaylarını inceleyelim.

Turkcell'den bir ilk;

Turkcell yatırım bakımından Türkiye de kendini pek çok kez kanıtlamış bir firma ve bu başarısını şimdide dünyada göstermeye niyetli bunun içinde bir çok yatırımı sadece ülkemizde değil dünya çapında yapıyor.

Turkcell şimdilrde en çok yatırımı BİP uygulamasına yapmakta ve bu uygulamayı dünyada da yaygınlaştırma çalışıyor ve bunun içinde birçok faaliyet yürütüyor şimdilerde. Turkcell en son yenilikleri ise arama ekranında yapacak. bu yenilik arama ekranının görüntüsü yönünde olacak. Bu sadece Türkiyede değil dünyada da bir ilk olacak.Turkcell böyle bir uygulama sadece farklılık yaratmakla kalmayacak ayrıca yanında engelle ve arama tanıma gibi bir çok uygulamayıda ücretsiz yararlanılmasını sağlayacak.

Bu durumdan en çokda android telefonlarına yarar sağlayacak gibi duruyor ve bu konu hakkında Turkcell'in tanıtım yapması en yakın zamanda  bekliyoruz.

Ekim 22, 2016, 00:04 Tarihinde Yayınlandı
Şaziye ŞenYAZAR

Şaziye Şen

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak