Turkcell den Oyun Severlere Müjde!!!

Turkcell'den yep yeni bir uygulama geliyor. Bu uygulamayı en çok oyun severler sevinecek. Haberin devamı için sayfamıza....

Turkcell yeni uygulaması ile özellikle oyun severler arasında çok konuşulacağa benziyor. Şimdi sizlere Turkcel!lin yeni uygulamasından bahsedelim. Turkcelli'in yeni uygulaması Gamecell. Gamecell oyunların %25 daha ucuz ve %25 daha indirimler kullanmayı planlıyor oyun üzerinden. Turkcell Gamecell üzerinden tanıtımlara da başlatmış durumda bunu duyan diğer firmalarda bu konuda atılımlar yapacağı belirtildi. Turkcell bu yeni uygulaması ile 30 milyondan fazla kişiye ulaşmaya planlıyor. 

Bunu yaparak Turkcell insanların kendisini daha fazla tercih etmesini planlıyor. Ve durum sadece turkcellden değil aynı zamanda kullanıcılarından büyük beklentiler yaratmış durumda. Bu uygulama turkcelle ne kadar katkı sağlar bilemem ama aynı zamanda oyun severleri baya bir sevindireceği belli.Bakalım yeni uygulamalar ve servislerle kendini kanıtlayan Turkcell bu servis ile de istediğine ulaşacak mı bakalım.

Ekim 27, 2016, 16:17 Tarihinde Yayınlandı
Şaziye ŞenYAZAR

Şaziye Şen

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak