Samsung Android 7.0'a Ne Zaman Geçiyor

Samsung güncellemeleri çok fazla geçirmeyen bir şirket olarak bilinir fakat bu sefer biraz bocaladı uzun zamandır bir çok kullanıcı Android 7.0'ı bekliyor. Peki Samsung Android 7.0'a tam olarak ne zaman geçecek.

Aslında Samsung geçen ayın sonlarına doğru Android 7.0 dağıtımına başlamıştı fakat hala bir çok kişi güncelleme alamadı. Samsung Türkiye başkan yardımcısı Tansu Yeğen güzel bir açıklama yaparak Samsung S6 ve Samsung S6 EDGE telefonlarının şubat bitmeden Android 7.0'a kavuşacaklarını açıkladı. Ayrıca bir çok güzel uygulama eklediklerini ve kullanıcıların gerçekten memnun kalacaklarını da ekledi. 

Aslında dünyanın bir çok yerinde Samsung Android 7.0 Nougat güncellemesini çıkarttı fakat Türkiyede işler bu kadar basit değil. Nedense Samsung Türkiye güncelleme konusunda işi pek sıkı tutamıyor. Samsung S7 ve Samsung S7 EDGE ise güncellemeleri çoktan aldı. Güncellemeyi incelediğimizde bir çok detay gerçekten ilgimizi çekti. Bu yazımızda detaylı olarak Android 7.0 Nougat'ın özellikleri ni inceledik. 

Her zamanki gibi Samsung'un düşük kaliteli modelleri mesela Samsung A serisi modelleri yaz ayının ortalarına doğru güncellemeyi alacak. 

İşte Samsung Android 7.0 Nougat Güncelleme sıralaması :

 

Şubat 23, 2017, 19:44 Tarihinde Yayınlandı
M.Yahya YAZAR

M.Yahya

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak