Isı Petekleri de Akıllı Olsun İster misiniz?

Netatmo şirketi son zamanların en güzel icatlarından birine imza atarak kalorifer peteklerinizi sizin için akıllı hale getiren yeni bir teknolojiye imza attı.

Netatmo akıllı vana sistemi ile kalorifer peteklerinin sıcaklıklarını cep telefonunuza kurabileceğiniz uygulama sayesinde ayarlayabiliyorsunuz. Sistemi istediğiniz zamana kurabiliyor ve istediğiniz zaman dilimlerinde istediğiniz sıcaklıkta çalışmasını sağlayabiliyorsunuz. Netatmo bu konuda gerçekten çok ileri teknolojiler üreten büyük bir firma. İnternet siteleri olan netatmo.com da sayısız teknoloji ürününe tasarruf başlığı altından ulaşabilirsiniz. 

Kalorifer Petekleri Nasıl Akıllı Hale Dönüşüyor? 

Kalorifer peteklerini yalnızca cep telefonunuzdan ayarlamak zorunda değilsiniz. Netatmo akıllı vana sistemi siz odada değilken bunu anlayabiliyor ve kendisini kapatıyor. Aynı şekilde odada biri olduğunu da fark edebilen cihaz, bu durumda da odanın ısısını artırıyor. Ayrıca odada cam açıldığını da anlayan Netatmo akıllı vana, odayı havalandırmak istediğinizde ısı kaybınızı minumuna indiriyor. Eğer odada kimse yoksa sıcaklığı düşürüyor ve böylece siz işinize gücünüze bakarken o sizin için büyük bir tasarruf sağlamış oluyor. Üstelik vanada takılı bulunan pil 2 yıl kullanılabiliyor.

Üzerinde bir de minik LCD ekran var. Bu ekranda odanın o anki sıcaklık değerini izleyebilirsiniz. Fiyatı şimdilik 250 TL civarında olan Netatmo akıllı vana isimli bu ürün gerçekten tasarruflu ve çok kullanışlı.

Aralık 13, 2016, 09:58 Tarihinde Yayınlandı
M.Yahya YAZAR

M.Yahya

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak