GTA Severlere Üzücü Bir Haber!

Daha önce Rockstar Games'in GTA 6 için çalışmalara başladığı yönünde söylentileri sıkça ortada dönmeye başlamıştı. Hatta bazı raporlar ile bu iddialar da desteklenmişti. Ancak GTA severleri üzecek bir haber geldi.

GTA 6 çıkacağı yönünde söylentiler GTA severlerini heyecanlandırmıştı. Ancak GTA oyuncularını üzecek bir haber geldi. GTA 6 gelmeyecek.

Rockstar Games'in bağlı olduğu şirket olan Take-Two Interactive yıllık finansal bütçe raporlarını internet ortamına sızdırdı. Şirket anında müdahale edip raporları kaldırsa da görebilecek olan herkes gördü. Rapor incelenecek olursa GTA VI için hiç bir yatırım yapılmamış durumda. Aksine GTA IV geliştirme paketleri için çok çok yüksek meblağlar ayrılmış durumda. Ayrıca Red Dead Redemption 2 için de yüksek meblağlar da bütçe ayıran şirket, GTA 6'yı şuan kaale bile almamış durumda. 

Söylentilere bakılırsa, bu rapor GTA 6 iddiaları için yayınlanıp kaldırıldı. Ancak bazı teorisyenlerin sözlerine bakılırsa GTA 6 uzun süre daha duyurulmayacak. Teorisyenler de sözlerinde haklılar. Rockstar Games doğal olarak bol ekmek yediği GTA 5'in sonunu getirmek istemeyecektir. Yani GTA 6 gelirse GTA 5 devri bitecek. Böylelikle GTA 5'den gelecek maddi destekler olmayacak...

Ağustos 5, 2017, 18:35 Tarihinde Yayınlandı
Mustafa KaçarYAZAR

Mustafa Kaçar

Toplam 1 Yorum

  1. default
    Misafir 28 Kasım Salı 18:24
    neredeyse tüm versiyonlarını oynadım gerçekten üzücü bir haber
1

Yorum Bırak