Google Play Store Nasıl Türkçe Yapılır?

Son zamanlarda android telefonların vazgeçilmez olan google play store ingilizce olmuştu son yazılımlardan sonra. Ve bir çok kullanıcı bu durumdan rahatsız oldu bizde bu konuya çözüm getirelim dedik.

Google play store nasıl Türkçe yapılır?

Son zamanlarda google play store ingilizce olarak güncellendi. Ve bu durumdan dolayı bir çok kullanıcı rahatsız olmuştu. Ve bunu düzeltmek için bir çok deneme de bile bulunanlar bile vardır ki bunlardan bir taneside benim . Ve düzeltememek daha  da sinir edici oluyor. İngilizce olması da bir çok sorunu da ortaya koyuyor. Bunlardan bir tanesi indirmeler daha zor indirebiliyoruz çünkü daha zor anlıyoruz. Bir sorun daha  var ki bu daha önemli bir sorun bu sorun da indirmelerde farkında olmadığımız indirmelerdeki verdiğimiz izinlerin farkında değiliz ve bu yüzden de intirnet korsanlarına daha fazla gün doğuyor. Bu nedenlerden dolayı da türkçe yapmak gerekiyor.

 

  • Google play store bir kaç aşamada türkçe yapabiliyoruz.
  • Ayarlar kısmına girmek
  • Uygulama kısmını bulmanız gerekiyor.
  • Google play store kısmını bulmalıyız.
  • Google play kısmında; durmaya zorla,güncellemeleri kaldır ve devre dışı bırak diye seçenekler çıkmakta karşımıza. Bu seçeneklerden Güncellemeleri kaldır seçeneğini seçmelisiniz ve bundan daha sonra ise ;Bu Android sistemi uygulamasıyla ilgili tüm güncellemeler kaldırılacak diyecek ve tamam kısmına basmanız gerekiyor. 
Ekim 29, 2016, 23:50 Tarihinde Yayınlandı
Şaziye ŞenYAZAR

Şaziye Şen

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak