Geleceğe gittiğini söyleyen adam gelecekte olacak olayları da anlatmış

1927 doğumlu olan bellek gelecekte yolculuk yapıp iki sene gelecekte kaldığını iddia etmiş.

Geleceğe gittiğini iddia eden adam Al Bielek;

Gleceğe yolluculuk ettiğini söyleyen Al Bielek 1927 doğumlu ve 2011 yılında da vefat etmiştir. Fakat gelecekle ilgili yaptığı söylemlerin hepsini de 2000 yılından önce yapmıştır.  Bu söyledikleri ne kadar inandırıcı gelir sizede bilemem fakat 2000 yılından öncesine ait söylemlerinde başta Rusya ve Amerika olmak üzere bir çok avrupalı ülke arasında sorun çıkacak ve gelecekte dünyanın inşasıda bu dönemden sonra olacağını da belirtmiş.

Geleceğe gittiğini bir hastanede radyasyon tedavisindeyken anladığını söylemiş ve gelecekte ABD ve Kanada gibi büyük ülkeler kalmayacak. Dünyanın nüfusu iyice azalacak ve sadece dünyanın nüfusu 300 milyon civarında olacakmış.

Al Bielek'e göre aynı zamanda da 3. dünya savaşı çıkacakmış. Dünya çok fazla radyasyona maruz kalacak ve aynı zamanda da bu radyasyonu temizleyecek teknolojiye de sahip de olacakmışız.

Yapılanma ve yerleşim olarak da dünya da çok fazla şey değişecekmiş ve hatta uçan şehirler bile olacak istediğimiz yerde de yaşayabilecekmişiz. Ayrıca söylediğine göre devletler de kalmayacakmış. belkide nüfus baya bir azalacağı ve yönetmek daha kolay olabileceği için de olabilecekmiş. Ve yönetim veya mülkiyet bölge bölge olacakmış.Gelecekle olan yolculuğu sadece iki sene sürmüş ve yolculuğunu da kardeşiyle yapmış. Ve yine kardeşi ile geri yollanmış. Gelecekte ayrıca da sosyalist bir düzende varmış ve herkes sadece temel ihtiyaçlarını karşılamak için uğraşacakmış..

Kasım 12, 2016, 08:33 Tarihinde Yayınlandı
Şaziye ŞenYAZAR

Şaziye Şen

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak