Galaxy Note 7 Piyasaya Çıkıyor!

Daha öncesinde toplatılan Note 7 şimdi piyasaya Galaxy Note Fan Edition ismiyle batarya sorununu hallederek piyasaya sürülecek. Haberin detayları sitemizde...

Samsung Note Fan Edition piyasada

Note 7 daha öncesinde piyasaya sürülmüştü fakat piyasaya sürüldükten bir süre sonra ise Sansung Note 7 batarya sorunu ortaya çıkmıştı. Batarya sorunu yüzünden piyasadan çekilmek zorunda kalmış ve bir çok kullanıcı tarafından ise mağduriyet meydana gelmişti. Batarya soruna rağmen ise note 7 ilgi oldukça fazlaydı bunu baz alarak,Samsung firması uzun süredir samsung Fan Edition adıyla yeni telefonu ilk kez Kore'de piyasada sürülecek.

Samsung Note 7'nin yaşadığı sorunlar yüzünden, Samsung Fan Edition; Samsung note 7 kullandığı 3500 Mh batarya yerine Sansung S8 de kullanılmış ve denetilmiş 3200 Mh batarya kullanılacak. Ayrıca da 8 noktalı pil güvenliğini de Samsung Fan Edition kullanılacak.

Samsung Fan edition aynı zamanda daha önce toplatılan Note 7 den farklı olarak samsung S8 ve Samsung S8 Plus'un kullandığı yazılımda kullanıldı. Diğer bakımlar tarafından ise Samsung Fan edition, Samsung Note 7 ile tamamen aynı olacak. Bu iki telefonun isimleri farklı olsa da Samsung, Samsung Note 7'nin parçalarından üretileceği belirtmekten de çekinmiyorlar.

Samsung Fan Edition diğer telefonların çıkış fiyatlarından da düşük olarak 699.600 Won (611 dolar) olarak belirlendi. Samsun S8 de aynı zmanlarda çıkması beklendiği içinde sadece Kore de ilk olarak piyasaya sürülecek. Ayrıca samsung Fan edition diğer güzel tarafı ise her renge uygun kılıf verecek olmaları.

Temmuz 6, 2017, 22:55 Tarihinde Yayınlandı
Şaziye ŞenYAZAR

Şaziye Şen

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak