500 Milyon Kullanıcısı Olan Dropbox Dosya Yönetimi Kolaylaşıyor

Dropbox, “Dropbox’s Open London” etkinliği kapsamında Project Infinite ismini verdiği yeni çalışmasını görücüye çıkarttı.

Dropbox ayrıca siz nerede olursanız olun Dropbox'a kaydetmiş olduğunuz her türlü dosyanıza erişmeniz için var. Fakat kullanım zorlukları yüzünden pek kullanılmıyordu. Bunun üzerine büyük bir güncelleme yayınlanan Dropbox son derece kullanışlı hale getirildi. Zaten çok fazla olan rakipleri yüzünden kullanıcı sıkıntısı yaşıyordu bakalım bundan sonra giderek kullanıcı sayısını arttırmayı hedefliyor.

Birde Dropbox da kesinlikle bir dosya yükleme limiti yok istediğiniz boyutta dosyayı yükleyebilirsiniz. Elbette bu istediğiniz kadar dosya ekleyebileceğiniz anlamına gelmiyor. Başlangıçta size 3 GB bir alan sunuyor. Eğer siz daha alan isterseniz ücret talep ediyor. 

Dropbox'a Ne Gibi Değişiklikler Geldi

Üzerinde çalışmaların devam ettiği Project Infinite, temel olarak kişilerin Dropbox’da attıkları tüm dosyalara lokal olarak bilgisayarlarında erişmesine imkan tanıyor. Bu noktada isimler görünürken, kişiler sadece ihtiyaçları olan dosyaları bilgisayarlarına indiriyor ve böylece hali hazırda olduğu gibi dosyaları hem buluta hem de bilgisayar kaydetme sorunu ortadan kaldırılabiliyor. Bu adımla sistemde daha az yer kaplayan Dropbox dosyaları, görüntüleme noktasında ise OS X ile Windows’un yerleşik dosya yapısını kullanıyor.

 

Nisan 27, 2016, 08:34 Tarihinde Yayınlandı
M.Yahya YAZAR

M.Yahya

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak