2017'nin En İyi Notebookları

Bu yıl çıkmış ve çıkacak en iyi 5 notebook'u sizler ile paylaşıyoruz. 2017'nin en güçlü bilgisayarlarını, 2017'nin en teknolojik bilgisayarlarını ve 2017'nin en iyi notebooklarını araştırdık ve bir sırlama yaptık.

Yıl 2010 iPad ile başlayan tablet bilgisayar furyası yüzünden her yıl biraz daha ölen notebook piyasası bu yılda kan kaybederek devam ediyor. Bu yılda malesef notebook piyasası biraz daha kan kaybetti. Notebooklar her nekadar ilerlesede yeni teknolojiler getirselerde tablet bilgisayarlar daha çok satıyor. Özellikle son yıllarda çıkan 2'si bir arada bilgisayarlar son 2 yıldır çok satıyor. İşte sizler için hazırladığımız 2017'nin en iyi bilgisayar listesi. Liste sürekli güncellenecek.

1. Dell XPS 13

Dell ultrabook olarak 2017'nin en iyi Dell bilgisayarı. Fakat listemizde 3. sırada yer alıyor. En güzel özelliklerinden biri çerçevesinin çok az olması. Çok ince bir tasarım olduğundan dolayı düşük batarya ömrü var. Intel Core i5 ve i7 seçenekleri var. 13.3 inç ekrana sahip ve düşşük bir ekran kartı var. 128 GB yada 256 GB disk kapasitesi seçeneği mevcut. Tasarım ve kullanım kolaylığı bakımından gerçekten başarılı bir notebook. Windows uyumluluğu ise gerçekten mükemmel. 

2. HP Chromebook 13

Intel Pentium yada Intel Core m7-6Y75 işlemci ile gelicek olan bu crome işletim sistemine sahip olan notebook listemize 4. sıradan yerini aldı. 32GB eMMC disk ile gerçekten yetersiz disk alanı sunuyor. 4GB dan 16GB'a kadar ram desteği mevcut. Tasarım olarak gerçkten başarıyı yakalayan fakat güç denilince işe yaramayan bir bilgisayar HP Chromebook 13 malesef listemizde 4. sırada. Fiyatıda abartılmış durumda şimdiden 3500 TL den satışa sunulacağı söyleniyor. Tasarım olarak dokunmatik klavye ve 13.3 inç ekranı var. 

3. Samsung Notebook 9

2.3GHz Intel Core i5-6200U tek işlemci seçeneği ile gelicek olan bu notebook ekonomik oalrak tam bir fiyat performans notebook'u. Ultrabook olması sağlamlığı ve çok şık tasarımı ile size her türlü işinize yarayacak bir bilgisayar. Fiyat konusu 2500 tl civarında. Fiyat performans olarak macbook prodan daha iyi bir performans veriyor. Samsung Notebook 9 ile gerçekten tasarım da çağ atladı diyebiliriz. Çok kalas tasarımları vardı ancak bu notebook gerçekten olmuş. 

 

 

Ocak 13, 2017, 14:01 Tarihinde Yayınlandı
M.Yahya YAZAR

M.Yahya

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak