2016 Yılının En İyi Teknolojileri

Editörlerimiz tarafından seçilen 2016 yılındaki en sevilen teknolojileri sizler için listeledik. 2016 yılı tam bir teknoloji yılı oldu. Fazla sayıda yeni teknolojik alet çıkarıldı ve var olanlar güncellendi. 

Bu yıl revaçta olan en güzel teknolojilerden biri de sanal gerçekçilik gözlükleri. O kadar fazla firma bu işe el attı ki artık takip etmekten yorulur hale geldik. Bunlardan en iyisi bizim için Google DayDream. Biz en çok bu sanal gerçekçilik gözlüğünü beğendik. Bu yılın en güzel teknolojilerden bir diğeri de bilgisayarların ekran kartlarındaki yenilikler oldu. Firmalar ardı ardına yeni teknolojiler çıkardılar. 2017 yılındaki teknoloji hamlelerinin ise bataryalar üzerine olacağını tahmin ediyoruz. 2017 yılında bataryalar gelişecek ve daha çok pil ömrümüz olacak.

Şimdi 2016 yılının en iyi teknolojilerine bir göz atalım;

2016 Yılının En İyi Tableti

Bizim listemizde en iyi tablet iPad Pro 9.7. 12 inçlik bu tablet kesinlikle bizim için bir başyapıt. Güçlü özellikler, Apple yazılımı ve donanım gücü ile desteklenmiş. Kalem ile grafik çizebildiğimiz bu tablet grafikerlerin ufak tefek işleri çabucak halletmelerine de yarıyor. Ayrıca grafik kalitesi en iyi tablet.

2016 Yılının En İyi Telefonu

2016 da en çok satan ve en sıkıntısız çalışan telefon kesinlikle Galaxy Note 7 Edge. Bu telefon çok tutuldu ve alanların birçoğu etrafına bu telefonu tavsiye etti. Daha iyi kamera, pil ömrü ve yeterince geniş ekran tasarımı ile bizim seçimimiz 2016 yılı için Galaxy Note 7 Edge. Dayanıklılık açısından da bu telefon rakiplerinin çok önünde. Suya dayanıklı, ayrıca düşmeye de dayanıklı.

2016 Yılının En İyi Televizyonu

Panasonic DX902 Serisi 2016 da en iyi televizyon olarak hem donanım hızı hem de dayanıklılık olarak diğer televizyonlardan kat ve kat önde. Eğer bir sinema ortamı yaratmak istiyorsanız bu televizyon sizin için vazgeçilmez. Ayrıca HDR ve 4K görüntüyü desteklediğini söylememize gerek bile yok. Panasonic DX902 şimdiye kadar çıkan tüm televizyonlardan daha iyi bir görüntü kalitesine sahip.

2016 Yılının En İyi Oyunu

Overwatch 2016 yılının en teknolojik oyunu. Blizzard, bu oyunu bir kez oynadığınızda bırakmanın imkânsız olduğunu söylüyor. Klasik bir MOBA olan bu oyunu, 2016 yılının en iyi oyunu seçiyoruz.

Aralık 22, 2016, 20:38 Tarihinde Yayınlandı
M.Yahya YAZAR

M.Yahya

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak