CanaryFlex Güvenlik Kamerası

Canary firması akıllı güvenlik donanımları üreten büyük bir İngiliz firması. CanaryFlex güvenlik kamerası ile son derece güzel bir iş başarmışlar. Bu teknoloji yazımızda bu kamerayı anlattık.

Canary büyük bir firma ve CanaryFlex projesi onların ilk projesi değil daha bir çok geliştirmiş oldukları proje var. CanaryFlex'i özel yapan şey ise küçük ve son derece taşınabilir olması. CanaryFlex'i sadece iç mekan olarak düşünmeyin CanaryFlex dış mekan olarakta kullanılabiliyor. Su, kar veya rüzgar gibi hava koşullarından etkilenmiyor ve otomatik gece görüşüne geçebiliyor. 116 derece geniş açılı lensi bulunan CanaryFlex güvenik kamerası ile HD kalitede ses ve görüntü kaydı yapabilirsiniz.

Belkide en güzel özelliği algılayıcıları sayesinde sadece bir hareket algıladığı takdirde kayda başlıyor ve hareket görmediğinde kaydı donduruyor. Bu özelliği sayesinde sadece kayıtların tutulduğu harddisk ve enerji bakımından bolca tasarruf sağlıyor. Şarj edilebilen lityum-iyon pili bulunan CanaryFlex de kablosuz kullanım imkanıda var. Kayıtlı verilere İOS veya Android üzerinden CanaryApp uygulaması ile takip edebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek heryerde kullanabileceğiniz bu kameranın fiyatı 750 TL civarında satışa sunulacak. Tabiki taklitleri bir kaç ay içerisinde çıkar fiyatıda 300 400 TL gibi olur. 

Ocak 9, 2017, 12:11 Tarihinde Yayınlandı
M.Yahya YAZAR

M.Yahya

Toplam 0 Yorum

Yorum Bırak